Postitatud

Mahe mustsõstra-ingveri shot ÖKO

Mahe mustsõstra-ingveri shot ÖKO ? Just! Tootearendus ei maga ja mida siin pikkadel pimedatel talveõhtutel ikka teha… Kõigepealt sirutab Uma tettü Pegasus tasahilju tiivad välja ning siis läheb tema luulelend edasi tootearendusse, kes võtab mõtte juba tõsisemalt ette ning ülesande lahendada: algavad katsetused ja mitmed degusteerimised ning lõpuks näeb päevavalgust lisaks mahedale mustsõstra mahlale ja mahedale mustsõstra jahule meie kolmas täis ÖKO toode!

Otsisime ühest, teisest ja kolmandast kauplusest, kuid selgus, et Eesti kaubandusvõrgus on päris mitu väljamaise päritoluga shotti, kuid kohalikku ja eestimaist andis lausa tikutulega otsida. Nii tekkiski Uma tettül mõte anda oma panus selle „augu“ täitmiseks ning lappida seda just igati ausa ning kimmä ja tuttuue tootega, milleks sai meie mahe mustsõstra-ingveri shot. nimigi ütleb, koosneb Uma tettü hommikune „energialaks“ ainult kahest komponendist: mahedast mustsõstra mahlast (sõstar nagu ikka meie mahedalt ja pisikeselt 4,5 tuh. põõsaga põllult) ning mahedast ingverimahlast. Ei piiskagi vett, ei terakestki suhkrut, ei ühtki säilitusainet – sest nii nagu kõik meie joogid, on shotki pastöriseeritud – tõeline öko-inimese unelm!

Ja muide: see shot ei ole Šotimaalt, vaid Setomaalt! Aga kas oled Seto shotti juba proovinud? Hoia avatud pudelit külmikus – nii saad ennast turgutada ja poputada neljal hommikul!

 Vaata ka Mahe mustsõstra jahu 100g     

  FB Uma tettü