Avaleht

UMA TETTÜ VÄEGA JOOGID

Esivanemate iidne vägi setomaa puhtast loodusest

Käsitöö
Talumiljöö
Puhtast loodusest
Uma mekk logo

Soovitame

Talumiljöö, kus valmivad meie tooted

Tutvu lähemalt meie mullijookidega

Suvine päikesepaiste, vihmasajus sädelev vikerkaar, linnulaulu
ning mesilaste sumina saatel puhtast Setomaa loodusest korjatud marjad, ürdid
ja õunad – see ongi Uma tettü põlises pruulikojas villitud jookide vägi.

Valmistame lisaks veel mahlasid ja teisi tooteid

Meie teguvus ei piirdu ainult mullijookidega, vaid valmistame ka teisi puhtaid tooteid.

Meist

Käsitöölimonaadid, mahe mustsõstra täismahl, seto taar, mokteilid, maheda mustsõstra ja maasika glögi ning shotid on Uma tettü kaubad – ühesõnaga väega joogid Setomaa puhtast loodusest. Oleme oma toodetes ühendanud esivanemate kogemuse ja tarkuse tänapäeva eksootiliste maitsetega – põnev maailm, mille tootearendusega pidevalt tegeleme ja mille perre lisandub järjest uusi “lapsukesi”.

Mõeldes Sulle

Oleme mõelnud just Sinule, kes Sa eelistad ilma kunstlike säilitus- ja värvaineteta tooteid! Kasutame kohalikku puhta looduse poolt pakutavat toorainet: mahedat mustsõstart meie pisikeselt, umbes 4,5 tuh. põõsaga põllult; rabarber, meliss ja piparmünt oma peenardelt ning õunadki meie Vana-Sõrmuse talu aiast. Ürdid – võilill ja angervaks – aga ümbritsevatelt imelistelt niitudelt ja aasadelt.

Meie moto

Paku teistelegi sama tervislikku toitu nagu tarbid ise! Seetõttu on kõik meie limonaadid, mahe mustsõstra täismahl, seto taar, mokteilid, glögi ning shotid pastöriseeritud. EI keemilistele säilitusainetele!!!

Meie eesmärk

Oleme võtnud südameasjaks kohaliku ehituspärandi – Seto algupäraste taluhoonete ehk ajaloolise, 200 aasta vanuse kindlustalu – säilitamise. Taas leidis kinnitust tuntud tõde: ära iial ütle iial, sest selle endale püstitatud eesmärgi saavutamiseks läksid insenerihärra ning kontorirotist linnaproua tagasi kodutallu ja sündis meie kaubamärk Uma tettü.

Kas Sina oled juba ostnud Uma tettü tooteid, toetades nii meie kauni unistuse täitumist, avastades samal ajal uusi, põnevaid ja kelmikaid maitseid? Miks mitte proovida!

Vaata ka: FB Uma tettu ja Instagram Uma tettu

 

Kontakt - võta meiega ühendust

talu@umatettu.ee

+372 5289250

Võrumaa, Setomaa vald, Vasla küla, Alaoru, 65389